Kožená kombinéza Dainese Avro D2 - 60/58

StavPoužité
Velikost60 (58)
DostupnostSkladem
Cena11 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Kožená 2 – dílná sportovní kombinéza od značky Dainese model Avro D2 v udané velikosti – 60 (3XL) vhodná i na postavu o číslo menší – 58. Je málo použitá a ve velmi dobrém stavu.

Materiál hovězí kůže TuTu a bielastická tkaniny S1 s materiálem Microelastic 2.0, elastické vložky, reflexní vložky, prodyšný Nanofeel® podšívka se stříbrným iontovým zpracováním, aerodynamický hrb,
elastická konstrukce krku, větrací štěrbiny na hrudi, konstrukce se dvěma zipy na lýtkách se systémem boots-in, kompozitní chrániče loktů, ramen a kolen (EN 1621.1), měkké chrániče ProShape 2.0 na bocích (EN 1621.1), kapsy pro dovybavení chrániče hrudníku Double Chest, vyměnitelná hliníková deska na rameni, vnitřní kapsy, atd. Původní vyšší nákupní cena.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.