Kožená kombinéza Dainese Crono Div - 50

StavPoužité
Velikost50
DostupnostSkladem
Cena6 490 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Kožená 2 – dílná sportovní kombinéza od značky Dainese model Crono Div v udané velikosti – 50. Je málo použitá, ale ve velmi dobrém stavu, všechny zipy v pořádku, samozřejmě bez pádu. Je v zajímavé barevné kombinaci černé a bílé s oranžovým doplňkem. Objednaná přímo u Dainese v Itálii.

Materiál celozrnná hovězí kůže, 1,2 mm silná zdvojená kůže na loktech a kolenou, pevné kompozitové CE chrániče GP ramen loktů předloktí a kolen, Super Shield protektory na ramenou, loktech a kolenou, reflexní materiál, v ohebných částech pružný streč 2 vnitřní kapsy spojení kolem dokola zipem, mikroelastické panely v namáhaných místech, dvojitý zip na nohavicích, atd. Původní cena 20 000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.