Kožená 1 - dílná kombinéza TTRace - 52/50

StavNové
Velikost52/50
DostupnostSkladem
Cena9 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Kvalitní kožená 1 – dílná sportovní kombinéza od českého výrobce značky TTRace v udané velikosti – 52/50. Ideální na štíhlou postavu cca. 176–185 cm, váha 78–88 kg. Je nová, venku nejetá pouze doma odzkoušená, samozřejmě 100 % stav nové kombinézy.

Matná hovězí 1,4 mm silná zdvojená kůže, pevné kompozitové CE chrániče na loktech ramenou a kolenou, kapsy pro hrudní chrániče, odepínací prodyšná síťovaná podšívka na zip – pratelná, perforované panely vpředu i vzadu, v ohebných částech pružný streč, mikroelastické panely v namáhaných místech, na zádech aerodynamický hrb, na kolenou suché zipy na slidery, atd. Původní vyšší nákupní cena.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.