Kožená kombinéza Alpinestars - 56

StavZánovní
Velikost56
DostupnostRezervace
Cena8 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Sportovní 2 – dílná kvalitní kožená kombinéza od značky Alpinestars ve velikosti – 56. Koupena vloni na jaře a ve velmi pěkném stavu viz. foto. Materiál výběrová 1,3 mm silná hovězí kůže, prostorné kožené strečové panely v oblasti pasu, zad, kolen a loktů, ventilace, certifikované protektory loktů, ramen, kolen, kostrče a holení GP-R, vnější plastové protektory, integrované vložky z paměťové pěny, aramidové panely v úrovni předloktí a ohybu kolen pro extra zesílení švů, integrovaný aerodynamický hrb, odnímatelná, pratelná a prodyšná výstelka z pevné a poddajné 3D síťoviny, expanzní zipy v úrovni lýtek pro lepší komfort, vnitřní voděodolná kapsa pro možnost uložení peněženky a dokladů, atd.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.