Kožená kombinéza Alpinestars Stella Montegi - 40/38

StavZánovní
Velikost40 / 38
DostupnostPRODÁNO
Cena 9 990 Kč 

Popis

Skoro nová dámská 2 -dílná kožená kombinéza v dámském střihu od značky Alpinestars model Stella Montegi ve velikosti – 40/38. Je pouze 3× odzkoušená na místě spolujezdce, samozřejmě výborný 100% stav ! Materiál 1,3/1,4 mm silná hovězí kůže, násobně prošité hlavní stehy pro maximální pevnost, rozšířené vystužené strečové panely na vnitřní straně rukávů v rozkroku a od kolen dolů, na zadní straně nohou, aerodynamický odvětraný zádový hrb, vyjímatelné CE chrániče GP s tvarovanou skořepinou a zhuštěnou pěnovou výplní, TPR externí chrániče ramenou, pěnové chrániče hrudi zad kostrče a boků, tištěné loga Alpinestars, reflexní prvky, na lýtkách zip pro rozšíření, 2 vnější kapsy na zip, 2 vnitřní kapsičky na suchý zip, 1 vnitřní pohotovostní kapsa nepromokavá ( na doklady, TF, v pase stahovací pásky na dotažení, atd. Momentální cena na internetu 20 000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.