Kožená kombinéza BMW Sport 2 - 54

StavZánovní
Velikost54
DostupnostSkladem
Cena3 490 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Kožená kombinéza od značky BMW Sport 2 ve velikosti – 54. Je nová, najeto pouze 300 km, pak jedno sklouznutí po asfaltu, stav viz. foto. Materiál vysoce otěruvzdorná hovězí kůže Nappa, cca 1,3 mm., kompletní bezpečnostní prvky s protektory v oblasti ramen, zad, loktů, boků a kolen, chránič krční páteře optimalizuje aerodynamiku, strečové vsadky zaručují volnost pohybu, perforované kožené plochy na rukou, hrudníku a stehnech zajišťují prvotřídní větrání, kolenní slidery a slidery na předloktí a ramenou, distanční trojrozměrná tkanina v oblasti zad zajišťuje dobrou cirkulaci vzduchu, mnoho strečových vložek poskytuje maximální komfort při nošení a volnost pohybu, 2× vnitřní kapsa, Certifikace CE. Ti co jsou v obraze znají cenu nové kombinézy od BMW.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.