Kožená kombinéza Dainese Aspide - 98

StavPoužité
Velikost98
DostupnostSkladem
Cena9 490 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Kožená 2 – dílná sportovní kombinéza od značky Dainese model Aspide ve velikosti – 98, ideální na postavu 170/182 cm, 70/80 kg. Je pouze málo použitá, celkově velmi dobrý stav. Matná hovězí TUTU, 1,2 mm silná zdvojená kůže na loktech a kolenou, pevné kompozitové CE chrániče GP ramen loktů předloktí a kolen, síťová prodyšná Nanofeel® podšívka s ionty stříbra, vyndavací CE Super Shield protektory na ramenou, loktech a kolenou, reflexní materiál, v ohebných částech pružný streč 2 vnitřní kapsy spojení kolem dokola zipem, mikroelastické panely v namáhaných místech, dvojitý zip na nohavicích, atd. Momentální cena na internetu 22 000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.