Kožená kombinéza Dainese Mistel - 56

StavNové
Velikost56
DostupnostPRODÁNO
Cena 14 990 Kč 

Popis

Nová kožená 2 – dílná sportovní kombinéza od značky Dainese model Mistel v udané velikosti – 56, ideální na postavu cca. 182/188 cm, 92/96 Kg. Je kupovaná v listopadu, pouze doma odzkoušená, bez škrábnutí nebo jakékoliv vady, celkově samozřejmě výborný stav. Matná hovězí TUTU, 1,2 mm silná zdvojená kůže na loktech a kolenou, pevné kompozitové CE chrániče GP ramen loktů předloktí a kolen, síťová prodyšná Nanofeel® podšívka s ionty stříbra, vyndavací CE Super Shield protektory na ramenou, loktech a kolenou, reflexní materiál, v ohebných částech pružný streč 2 vnitřní kapsy spojení kolem dokola zipem, mikroelastické panely v namáhaných místech, dvojitý zip na nohavicích, atd. Původní cena 24000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.