Kožená kombinéza Alpinestars Carver - 56

StavZánovní
Velikost56
DostupnostSkladem
Cena9 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Skoro nová kožená 1 – dílná sportovní kombinéza od značky Alpinestars model Carver ve velikosti – 56. Kopena v květnu tohoto roku, pouze 5× odzkoušená, samozřejmě výborný stav. Matná hovězí 1,3 mm silná hovězí kůže zdvojená na loktech a kolenou, vyjímatelné CE chrániče GP s tvarovanou skořepinou a zhuštěnou pěnovou výplní, sportovní kolenní slidery, harmonikové strečové panely a na rukávech, sepnutí v pase YKK Semi auto-lock zipy, pěnové hrudní chrániče, síťovaná podšívka, několikrát prošité hlavní stehy pro maximální odolnost proti roztrhnutí, pěnový zádový protektor, aerodynamický hrb na zádech, atd.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.