Kožená kombinéza KTM Combat Suit - 54

StavZánovní
Velikost54
DostupnostRezervace
Cena9 190 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Kožená 1 – dílná kombinéza KTM model Combat Suit ve velikosti – 54. Je v zánovním stavu, minimálně použitá a ve výborném stavu. Materiál 1,4 mm, silná hovězí kůže, odnímatelná omyvatelná podšívka ze síťoviny, zipy YKK®, chrániče s tvrdé skořepiny v oblasti loktů / předloktí / ramen / kolen, certifikovaná biomechanická ochrana podle ramen, chrániče, neoprenové vložky na krku, zápěstí a kotnících, aerodynamický hrb, dvě vnitřní kapsy, samotná váha kombinézy 5,5 kg atd. Žádné poškození, žádný pád, původní cena 999,00 Euro. Orientační rozměry cca.: celková délka – 154 cm, obvod hrudníku – 106 cm, obvod pasu – 100 cm (+roztažení), délka rukávu od ramene – 58 cm.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.