Chránič páteře Alpinestars KR-Cell - M

StavPoužité
VelikostM
DostupnostPRODÁNO
Cena 1 490 Kč 

Popis

Chránič páteře a ledvin od značky Alpinestars KR-Cell ve velikost – M. Pouze málo použité, velmi dobrý stav viz. foto. Páteřák je vyroben z tvrdého plastu se strukturovanou skořepinou, ergonomicky tvarovaný pro sportovní jízdu, vynikající ventilace, extrémně lehký a prodyšný, vyvinutý ve třech velikostech od pasu k rameni tak, aby pokryl všechny velikosti těla, vysoce perforovaný, vodorovné ohýbací drážky pro přizpůsobení v různých jezdeckých pozicích, rozšířený spodní zádový protektor, nastavitelný a odnímatelný elastický ramenní popruh díky systému připnutí pro lepší komfort, atd. Původní cena 3300 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.