Motokrosová přilba Scorpion VX-20 Air - M

StavZánovní
VelikostM
DostupnostSkladem
Cena2 490 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Motokrosová přilba od značky Scorpion VX-20 Air ve velikosti – M (57/58). Je nová pouze 5× odzkoušená.

Airfit ™ umožňuje jezdci přizpůsobit helmu dofouknutím lícních vycpávek a límce = dva na sobě nezávislé dofuky, KWIKWICK2 ® LINER Velmi účinný hypoalergenní vyjímatelný lze prát v pračce a velmi měkký a příjemný na dotek, KwikWick2 ® podšívka nového ScorpionExo ®, termodynamická kompositní technologie: extrémně lehká skořepina, se sníženou hmotností, struktura skořepiny poskytuje jedinečnou úroveň ochrany, ventilační systém – velké sací kanálky maximalizují proudění vzduchu přes přilbu, velký výřez který je vhodný pro všechny brýle a poskytuje maximální viditelnost, zapínání na DD kroužky, Homologace: ECE 22–05.
Původní cena 8990 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.