Motokrosová přilba JUST1 - M

StavNové
VelikostM
DostupnostSkladem
Cena1 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Sportovní MX přilba od italského výrobce Just1 ve velikosti – M. Je nová a ve výborném stavu. Materiál kvalitní termoplastová skořepina, vnitřní ochranný polystyrén se vzduchovými kanály, anatomická stavba s exluzivním N.B.F.F. systémem (přizpůsobeno krčním chráničům), unikátní systém Emergenci Remove pro vytržení lícnic v případě nehody, vzduchové ventilace s Al sítí na bradě kšiltu a v zadní části, vyjímatelné a omyvatelné polstrování z vysoce prodyšné a hygienicky ošetřené textílie, nastavitelný kšilt, závodní zapínání na dvojitý D-kroužek, vyrobeno přímo v italském závodě, CE homologace ECE 22–05, hmotnost pouhých 950g až 1100g (+/-50g).

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.