Motokrosová přilba Airoh Aviator 3 Rampage - L

StavNové
VelikostL
DostupnostSkladem
Cena7 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Nová špičková motokrosová přilba od značky Airoh model Aviator 3 Rampage ve velikosti – L. Je nová a nepoužitá, včetně originální krabice. Vnější skořepina je vyrobena z kompozitních vláken, jádro z EPP (expanded polypropylene) poskytuje tu nejlepší ochranu proti silám, které působí na hlavu jezdce během nárazu, systém druhé generace AMS2Plus (Airoh Multiaction Safety System) zaručuje maximální ochranu, vnitřní magnetická plně odnímatelná a pratelná výstelka nové generace COMFORT LINER z prodyšného hypoalergenního materiálu navržená s velkým důrazem na bezpečnost, pohodlí a ergonomii vnitřku přilby, záchranný systém pro uvolnění lícních podložek (AEFR), hydratační systém integrovaný v EPP jádru přilby, vylepšený systém ventilace pro tu nejefektivnější termoregulaci, kryty pro ventilační otvory v případě jízdy za deště či v blátě součástí balení, velký a pružný nosní deflektor s výměnným protiprachovým filtrem pro lepší ochranu obličeje, polohovatelný kšilt s dvěma možnostmi prodloužení, adaptér prodloužení kšiltu součástí balení, lehké a odolné šrouby kšiltu jednoduše nastavitelné v rukavicích, tvar límce optimalizovaný pro použití s chráničem krční páteře, přilba konstruovaná na všechny druhy brýlí, adaptér pro uchycení kamer Go-Pro® součástí balení, exkluzivní klíčenka Airoh s přívěsným šroubovákem určeným k manipulaci s adaptéry součástí balení, náhradní šrouby součástí balení, bezpečnostní zapínání řemínku pomocí DD kroužků. Momentální cena na internetu 12 000 / 14 000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.