Motokrosová přilba Fox V3 RS Wired - L

StavNové
VelikostL
DostupnostSkladem
Cena5 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Špičková závodní motokrosová přilba od značky Fox model V3 RS Wired ve velikosti – L (59/60). Je nová, nepoužitá a ve výborném 100 % stavu, včetně originální krabice.

Nejpokročilejší model FOX V3 – je vybavena vícesměrným systémem ochrany proti nárazu MIPS ™, nová verze systému uchycení magnetického kšiltu (MVRS ™) uchycuje kšilt pomocí centrálně umístěného magnetu a dvou bočních odtrhávacích šroubů, hledí je navrženo tak, aby se v případě nárazu odrazilo zpět a poté se uvolnilo, vnitřní plášť vyrobený z EPS s dvojitou hustotou Varizorb ™, chránič brady EPP, EPS je kompatibilní s Eject Helm Removal System®- MCT (Multi Composite Technology), vnější skořepina je vyrobena z uhlíkových vláken, větrací otvory s ochrannými clonami ze vstřikované síťoviny pro vynikající prodyšnost a cirkulaci vzduchu a ochranu před prachem a blátem, komfortní vložky a chrániče tváří X-Static® jsou odnímatelné, omyvatelné a antimikrobiální, neutralizují pachy a odvádějí vlhkost od hlavy, zapínání na D-kroužky vyrobené z uhlíkových vláken, splňuje normy DOT a / nebo ECE 22.05.
Cena v obchodě 12 000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.