Motokrosová přilba Fly Racing Formula CP - M

StavNové
VelikostM
DostupnostSkladem
Cena3 890 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Motokrosová přilba od značky Fly model Racing Formula CP ve velikosti – M. Je nová, nepoužitá a ve výborném stavu. Konstrukce skořepiny z polykarbonátové slitiny, systém adaptivního dopadu (AIS), Impact Energy Cells maximalizují absorpci nízkorychlostních lineárních a rotačních rázů a snižují síly přenášené do mozku, Technologie Multi-Density Expanded Polystyrene (EPS) nabízí měkčí EPS, Quick-Dry® Comfort Liner a Quick Release lícní polštářky jsou vyrobeny z omyvatelného antimikrobiálního materiálu odvádějícího vlhkost, skutečná funkční ventilace (TFV) – během jízdy je vzduch hnán několika otvory pro nasávání vzduchu, poté je směrován přes zarovnané ventilační kanály v EPS a vystupuje z několika zadních výfukových otvorů, atd. Běžná cena od 7000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.