Motokrosová přilba Airoh Strycker Shaded - M

StavNové
VelikostM
DostupnostSkladem
Cena2 690 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Motokrosová přilba od značky Airoh model Strycker Shaded Yellow/Gloss ve velikosti – M (57/58). Je nová pouze 1× použitá na 20 minut na tréninku.

Materiál skořepina z kompozitního HPC (High Performance Composite), vyjímatelný hypoalergenní interiér je vybavený bezpečnostním systémem AEFR (Airoh Emergency Fast Release) rychle vyjímatelných lícnic pro bezpečné sejmutí přilby, vybavena revolučním systémem AMS2 (Airoh Multiaction Safety System), který umožňuje zredukovat energii působící na hlavu jezdce při nárazu,
výjimečná přesnost ventilace s pěti náběrovými a dvěma odvětrávacími ventilačními otvory, které perfektně zapadají do aerodynamického tvaru skořepiny, nízká váha (1330g ±50g), zapínání na dvojité D kroužky, bezpečnostním systémem AEFR, včetně originální krabice. Běžná cena na internetu od 4900 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.