Motokrosová přilba Airoh Aviator 3.0 - XS

StavNové
VelikostXS
DostupnostSkladem
Cena5 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Motokrosová přilba od značky Airoh model Aviator 3.0 ve velikosti – XS (53/54). Je nová a nepoužitá, včetně originální krabice.

Vnější skořepina je vyrobena z kompozitních vláken, systém AMS2Plus (Airoh Multiaction Safety System) druhé generace, rychlo-odepínací systém lícnic AEFR (Airoh Emergency Fast Release), magnetické uchycení interiéru AMLS (Airoh Magnetic Lining System), 6 ventilačních otvorů a spoilerů s integrovanými extraktory, AHS systém (Airoh Hydration System) integrovaný ve vnitřní výplni přilby, kryty pro ventilační otvory v případě jízdy za deště či v blátě součástí balení, velký a pružný nosní deflektor s výměnným protiprachovým filtrem pro lepší ochranu obličeje, polohovatelný kšilt s dvěma možnostmi prodloužení adaptér prodloužení kšiltu součástí balení, je konstruovaná na všechny druhy brýlí, adaptér pro uchycení kamer Go-Pro® součástí balení, exkluzivní klíčenka Airoh s přívěsným šroubovákem určeným k manipulaci s adaptéry součástí balení + náhradní šrouby, bezpečnostní zapínání řemínku pomocí DD kroužků, hmotnost přilby 1350g ± 50g, homologace ECE 22.06. Původní cena 16 000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.