Motokrosová přilba Fox Racing V1 - S

StavZánovní
VelikostS
DostupnostSkladem
Cena1 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Motokrosová přilba od značky FOX model V1 ve velikosti – S. Je nová pouze 3× odzkoušená, samozřejmě ve výborném stavu. Kompletně nová In-Mold skořepina z polykarbonátu v atraktivním tvaru, vnitřní výplň helmy z pěny EPS se zvýšenou tlumící schopností, ventilační tunely s 9ti náfuky v přední části zajišťují skvělé odvětrání, hlavní výplň a lícnice jsou vyrobené z komfortního pratelného materiálu a lehce je lze vyjmout, systém MIPS pro výrazné snížení nárazové energie a zamezení poškození mozku, technologie MIPS redukuje energii rotačního nárazu o cca 20–35%, hmotnost je 1460 g. Homologace ECE 22–05.
Možný prodej motokrosových brýlí. (+ 450 Kč)

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.