Motokrosová helma FOX V1 Oktiv – L

StavNové
VelikostL
DostupnostPRODÁNO
Cena 2 790 Kč 

Popis

Motokrosová přilba od značky FOX V1 Oktiv ve velikosti – L (59/60). Je nová, nepoužitá. Cena na internetu 4990 Kč.

Přilba LS2 je samozřejmě včetně originální krabice. Materiál KPA, revoluční bezpečnostní systém Security Sliding Structure (snižuje účinky nárazu o desítky procent zaručuje zcela mimořádnou ochranu hlavy a snižuje možnost poranění mozku), větrání s celkem 23 větracími otvory, vyjímatelný pratelný a prodyšný antibakteriální interiér, laserem vyřezávané polstrování, dvojité D-kroužky, rychle vyjímatelné lícnice, zesílené podbradní řemínky, Metal Security Plate, vícedílná EPS výstelka, SYSTÉM OCHRANY MOZKU MIPS®. Homologace ECE22.05 1390 ± 50 g. Momentální cena na internetu přilby od 5800 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.