Motokrosová přilba Airoh TWIST 2.0 - L

StavNové
VelikostL
DostupnostSkladem
Cena2 690 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Motokrosová přilba od značky Airoh model TWIST 2.0 COLOR BLACK MATT ve velikosti – L (59/60). Je nová, nepoužitá a samozřejmě ve výborném stavu.

Materiál skořepina z kompozitního HPC (High Performance Composite), vyjímatelný hypoalergenní interiér je vybavený bezpečnostním systémem AEFR (Airoh Emergency Fast Release) rychle vyjímatelných lícnic pro bezpečné sejmutí přilby, vybavena revolučním systémem AMS2 (Airoh Multiaction Safety System), který umožňuje zredukovat energii působící na hlavu jezdce při nárazu,
výjimečná přesnost ventilace s pěti náběrovými a dvěma odvětrávacími ventilačními otvory, které perfektně zapadají do aerodynamického tvaru skořepiny, nízká váha (1330g ±50g), zapínání na dvojité D kroužky, bezpečnostním systémem AEFR, včetně originální krabice.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.