Motokrosová helma LS2 MX470 – M

StavNové
VelikostM
DostupnostRezervace
Cena3 490 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Motokrosová přilba od značky LS2 model MX437 ve velikosti – M (57/58cm). Je nová, nepoužitá, samozřejmě včetně originální krabice. Materiál KPA, revoluční bezpečnostní systém Security Sliding Structure (snižuje účinky nárazu o desítky procent zaručuje zcela mimořádnou ochranu hlavy a snižuje možnost poranění mozku), větrání s celkem 23 větracími otvory, vyjímatelný pratelný a prodyšný antibakteriální interiér, laserem vyřezávané polstrování, dvojité D-kroužky, rychle vyjímatelné lícnice, zesílené podbradní řemínky, Metal Security Plate, vícedílná EPS výstelka, SYSTÉM OCHRANY MOZKU MIPS®. Homologace ECE22.05 1390 ± 50 g. Momentální cena na internetu samotné přilby od 5800 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.