DOVOLENÁ 27. 5. - 4. 6. DOVOLENÁ

Motokrosová přilba LS2 MX437 - XL + nové brýle

StavNové
VelikostXL (61/62)
DostupnostSkladem
Cena3 290 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Motokrosová přilba od značky LS2 model MX437 ve velikosti – XL (61/62cm). Je nová, nepoužitá, samozřejmě včetně originální krabice + nové brýle s barevnou a čirou slídou. Vysoce odolná skořepina z patentovaného materiálu Kinetic Polymer Alloy, výstelka vícedílná s diferencovanou hustotou EPS pro lepší absorpci energie, Emergency Release System – rychlé vyjímání lícnic v případě nehody, vysoce účinné větrání Dynamic Flow-through Ventilation, uzavíratelné větrací otvory vpředu nahoře po stranách a vzadu, zadní spoiler, komfortní polstrování, antibakteriální antialergický kompletně vyjímatelný a pratelný, zapínání dvojitými D-kroužky, hmotnost: 1300 ± 50 g, homologace ECE 22.05 / DOT. Momentální cena na internetu samotné přilby 3600 Kč zde včetně motokrosových brýlí (990 Kč) 3290 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.