Enduro helma LS2 MX 436 Pioneer - L

StavZánovní
VelikostL (59/60)
DostupnostSkladem
Cena1 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Enduro přilba od značky LS2 MX 436 Pioneer ve velikosti – L (59/60). Pouze málo použitá, samozřejmě výborný stav. Materiál vnější skořepina – polykarbonát, skořepina ve dvou velikostech, plexi DVT (Double Visor Tech), dvojité plexi, vnější čiré plexi chráněné proti poškrábání připravené na Pinlock, vnitřní sluneční clona chráněná proti poškrábání, ventilace na bradě a vrchu helmy pro dobré proudění vzduchu, kompletně vyjímatelná a omyvatelná výstélka z hypoalergenního materiálu, systém zapínání mikrometrická přezka, homologace ECE 22.05, hmotnost: menší skořepina 1500+/- 50gr větší skořepina 1550 +/- 50 g.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.