Motokrosová přilba Scorpion VX-20 - S

StavNové
VelikostS
DostupnostSkladem
Cena2 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Motokrosová přilba od značky Scorpion VX-20 EVO AIR AIR WIN WIN ve velikosti – S (55/56). Je nová včetně originální krabice. Materiál komposit – extrémně lehká skořepina se sníženou hmotností, KwickWick2 interiér, plně vyjímatelný a pratelný, Airfit ™ umožňuje jezdci přizpůsobit helmu dofouknutím lícních vycpávek a límce = dva na sobě nezávislé dofuky, umožňuje použití dioptrických brýlí, zapínání na dvojité D kroužky, polohovatelný kšilt, bradová ventilace, velké ventilační vstupy, horní ventilace, čtyři zadní odfuky, AirFit System – systém dofukování lícních vycpávek, nosní deflektor, váha 1350 +/- 50 gramů, Certifikace ECE 22.05., homologace: ECE 22–05. Momentální cena 5800 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.