Motokrosové boty Alpinestars Tech 7s - 35,5

StavPoužité
Velikost35,5
DostupnostPRODÁNO
Cena 1 990 Kč 

Popis

Dětské motokrosové boty značky Alpinestars Tech 7s ve velikosti – 35,5 (3). Jsou použité a ve velmi dobrém stavu. Přezky v pořádku stejně tak i podrážka. Materiál syntetické kůže s inkriminovanými plochami v provedení z odolného termo plastu, systém vnitřního kotníkového kloubu pro lepší flexibilitu pohybu, pryžové teplu a oděru odolné gripy umístěné na vnitřní straně lýtka, vnější protektory z tvrzeného termo plastu v úrovni holeně a vnější části kotníku, vnitřní vyztužení v úrovni špičky paty a lýtka, zapínání bot pomocí 3 lehce polohovatelných rychloupínacích přezek, vrchní manžeta z jemného mikrovlákna zabraňující vniknutí prachu, bahna a vody do interiéru boty, možnost výměny středu podrážky nebo kompletní podrážky, komfortní vložky z dvou komponentní pěny na inkriminovaných místech, certifikace CE EN 13634:2010.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.