Motokrosové boty Gaerne Fastback - 45

StavZánovní
Velikost45
DostupnostPRODÁNO
Cena 3 890 Kč 

Popis

Nové motokrosové boty s kloubem od značky Gaerne model Fastback Endurance v udané velikosti – 45 (10,5) vhodné i na nohu o číslo menší. Jsou pouze 3× odzkoušené, celkem vve výborném stavu. Obšívka z pevné lehké a trvanlivé syntetické kůže s plochami z odolného termo plastu, pryžové teplu a oděru odolné protektory na vnitřní straně lýtka, čtyři lehce polohovatelné rychloupínacích přezky z tvrzeného plastu, špička vyztužená kovovou vložkou a vyměnitelným kováním, vrchní manžeta z pružného materiálu zabraňující vniknutí prachu bahna a vody do vnitřku boty, komfortní vnitřní vložky se zvýšeným důrazem na výstelku kotníků, plně vyměnitelná podrážka, s certifikací CE EN 13634:2010. Momentální cena na internetu 7900 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.