Motokrosové boty Alpinestars Tech5 - 44,5

StavPoužité
Velikost44,5
DostupnostSkladem
Cena2 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Motokrosové boty značky Alpinestars Tech5 v udané velikosti – 44,5 vhodné i na nohu o číslo menší. Jsou použité, ale ve velmi dobrém stavu. Svršek vyrobený z oděruvzdorných, voděodolných mikrovláken se syntetickým polymerem na špičce, harmonikové flex zóny okolo Achillovy šlachy vyrobené z lehkých mikrovláken pro vynikající pohodlí, ovládání a podporu, konturovaná pokročilá polymerní struktura obepíná horní část boty pro strukturální integritu a odolnost proti oděru a zároveň umožňuje vynikající úroveň kontrolovaného ohybu, anatomicky tvarovaný polymerní holenní plát pro vynikající odolnost proti nárazům a oděru Tvarovaný holenní plát umožňuje větší rozsah pohybu a je vybaven nastavitelným panelem Velcro® pro přizpůsobené a bezpečné uzavření, biomedicínský a biomechanický otočný systém spojuje spodní a horní část bot, zadní TPR manžeta na horní části TPU chrániče lýtka poskytuje ochranu a pohodlí, inovativní systém uzávěru přezky zahrnuje spony z polymeru a skelných vláken a vysoce odolné hliníkové můstkové uzávěry pro dlouhou životnost a úsporu hmotnosti, systém přezek je vybaven pamětí a systémem rychlého odblokování / uzamykání se samočinně seřízeným designem pro snadné, přesné uzavření a vylepšený jízdní výkon a bezpečnost • Všechny přezky snadno vyměnitelné, popruhy z TPU jsou ergonomicky profilované, aby podporovaly vysokou úroveň předního ohybu, TPU chránič chodidla s kovovou výztuží, exkluzivní dvojitá složená podšívka je hladce integrována do základní struktury bot, TPU chránič paty je spojený s pláštěm a bočními / středními TPU chrániči nabízí ochranu a podporu, měkká poly-pěna obklopující kotníky a lem nabízí tlumení nárazů a navíc vnitřní textilní podšívka pro pohodlí, vyměnitelné a anatomické EVA vložky s horní textilní podšívkou.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.