Motokrosové boty Alpinestars Tech3 - 47/45

StavNové
Velikost47/45
Dostupnostpo 18.6.
Cena3 490 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Motokrosové boty značky Alpinestars model Tech3 v udané velikosti – 47 (12) vhodné i na nohu o číslo až dvě menší. Jsou nové a nepoužité, samozřejmě výborný 100 % stav.

Odlehčená obšívka ze syntetické kůže s inkriminovanými plochami v provedení z odolného termo plastu, patentovaný systém kotníkového kloubu pro lepší flexibilitu pohybu a chrání patu s achillovkou, pryžové teplu a oděru odolné gripy umístěné na vnitřní straně lýtka pomáhají udržet polohu nohy v kontaktu s motocyklem, vnější protektory z tvrzeného Termo plastu v úrovni holeně a vnější části kotníku, vnitřní vyztužení z termo plastu v úrovni špičky, paty a lýtka, inovovaný systém lehce polohovatelných rychloupínacích přezek z tvrzeného plastu s pákami přezek ze slitiny hliníku, vrchní manžeta z jemného mikrovlákna zabraňující vniknutí prachu, nečistot a vody dovnitř boty, možnost výměny středu podrážky nebo kompletní podrážky, komfortní vložky z dvou komponentní pěny na inkriminovaných místech, certifikace CE EN 13634:2010. Jsou navrženy s maximálním důrazem pro dosažení poměru nízké hmotnosti a vysoké úrovně ochrany nohy.
Původní cena 6000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.