Enduro boty BMW GS Competition - 44

StavZánovní
Velikost44
DostupnostPRODÁNO
Cena 4 990 Kč 

Popis

Enduro boty od značky BMW model GS Competition ve velikosti – 44 vhodné i na nohu o číslo menší. Jsou nové, pouze 3× odzkoušené, samozřejmě ve výborném stavu. Celoroční kožená obuv, materiál jemnozrnná olejovaná hovězí kůže, robustní a pevné, stabilní provedení polyuretanové konstrukce, nastavitelná holenní deska a velké plastové prvky, svrchní vrstva z mikrovlákna odolného vůči opotřebení a s polyuretanovou konstrukcí, prodyšná podšívka s pěnovou výztuhou, patní zesílení a vnitřní ochrana prstů z polyuretanu, vnitřní botičky, podrážka 2K Michelin Hybrid MX odolná vůči oleji a pohonným hmotám, vysoce odolná vůči opotřebení, nejlepší možná ochrana díky velkým plastovým prvkům po celé botě, dvojitý mechanismus Flex-Control nabízí bezpečné postavení a brání přetočení nebo zkroucení, čtyři nastavitelné ergonomické hliníkové přezky (vyměnitelné), atd. Momentální cena na internetu 10500 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.