Motokrosové boty LEATT 5.5 FLEXLOCK - 44,5

StavZánovní
Velikost44,5
DostupnostPRODÁNO
Cena 4 790 Kč 

Popis

Skoro nové motokrosové boty značky LEATT model 5.5 FLEXLOCK v udané velikosti – 44,5. Jsou pouze minimálně použité a ve velmi dobrém stavu. Střih pro pohodlné nošení i pro širokou nohu, nastavitelný systém FlexLock snižuje síly působící na koleno o 35% a kotník o 37% tím, že blokuje jeho pohyb v případě nadměrného ohýbání a zajišťuje tak bezpečnost, nízký profil zajišťující pohodlí při řazení, 3D tvarovaná pěna tlumící nárazy přes kotníky, vnitřní materiál z prodyšné podšívky s protiskluzovou výztuhou v oblasti paty, tvrdost – DualZone, systém SlideLock, přezky z hliníku, CE testováno a certifikováno jako: EN 13634 CE certifikace, atd. Původní cena 9000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.