Enduro / trialové boty Forma Boulder - 44

StavZánovní
Velikost44
DostupnostSkladem
Cena2 890 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Zánovní enduro/trialové boty od značky Forma Boulder v udané velikosti – 44 vhodné i na nohu o číslo menší. Jsou málo použité a samozřejmě ve velmi dobrém stavu. Materiál plná lícová kůže, specifická podrážka pro trial z pryžové sloučeniny, SAS (Safety Ankle Shield) chránič kotníku,vstřikované plastové chrániče, chránič holeně s ventilačními průduchy, úprava vroubkování podrážky v oblasti paty pro lepší stabilitu jezdce a snadnější řazení, na vnitřní straně kůže odolná proti vysokým teplotám od motoru a výfuku, nastavitelné zapínání suchým zipem, výměnné a nastavitelné plastové pásky, pohodlný interiér vyplněný paměťovou pěnou, PU zesílení interiéru, ISS (Incorporated STEEL SHANK) – ocelová mezipodrážka, antibakteriální vyjímatelná vložka s APS (Air Pump Systém), který zajišťuje cirkulaci vzduchu, atd. Momentální cena na internetu 5900 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.