Motokrosové boty Alpinestars Tech7 S - 40,5

StavZánovní
Velikost40,5
DostupnostSkladem
Cena3 590 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Motokrosové boty značky Alpinestars Tech7 S v udané velikosti – 40,5 vhodné i na nohu o číslo menší. Jsou nové, pouze 1× odzkoušené, samozřejmě výborný 100% stav. Nejmodernější ochrana a revoluční vnější struktura má nízký profil pro zajištění maximální kontroly a minimální hmotnosti ve spodní části boty, zatímco horní část byla navržena tak, aby nabízela pružnost, aerodynamický profil a vysokou přilnavost k motorce. Lehká svrchní vrstva kombinuje hrubou kůži s PU štítem odolným proti nárazu a odření, což dodává neuvěřitelně vysokou úroveň bezpečnosti. PU těsnění drží vodu mimo botu. Vyspělý systém zapínání s třemi sponami z technických polymer a hliníku umožňuje snadné nastavení s přesným, bezpečným a aerodynamickým tvarem. Vnitřní strana boty je navržena pro maximální přilnavost k motocyklu po celé délce a obsahuje PU panely pro ochranu před teplem a odřením. Boty TECH 10 mají certifikát CE. Původní cena 6500 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.