Motokrosové boty Fox F3 - 45

StavPoužité
Velikost45
DostupnostSkladem
Cena1 390 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Motokrosové boty značky Fox F3 v udané velikosti – 45 vhodné i na nohu o číslo menší. Jsou zánovní pouze 3× odzkoušené, bohužel dvě přezky na pravé boty jsou vadné jinak ve velmi dobrém stavu. Lehká svrchní vrstva kombinuje hrubou kůži s PU štítem odolným proti nárazu a odření, což dodává neuvěřitelně vysokou úroveň bezpečnosti. PU těsnění drží vodu mimo botu. Vyspělý systém zapínání s čtyřmi sponami z technických polymer a hliníku umožňuje snadné nastavení s přesným, bezpečným a aerodynamickým tvarem. Vnitřní strana boty je navržena pro maximální přilnavost k motocyklu po celé délce a obsahuje PU panely pro ochranu před teplem a odřením. Certifikát CE.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.