Motokrosové boty Fox Instinct - 46/45

StavPoužité
Velikost46/45
DostupnostSkladem
Cena2 490 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Motokrosové kloubové boty od značky Fox model Instinct v udané velikosti – 46 vhodné i na nohu o číslo menší. Jsou ježděné, celkově dobrý stav. Uzamykatelný závěs který zabraňuje poškození kotníku, pěnová vložka s dvojí hustotou poskytuje dobrý pocit a chrání klouby, polyuretanová stélka pro tlumení nárazů a větší pohodlí, vnější podrážka ze speciální pryžové směsi DuraTAC zaručuje vysokou odolnost a vysoké tlumení vibrací, červená barva na podrážce indikuje opotřebení, po opotřebení podrážky ji lze vyměnit za novou, stabilizátor TPU z plastu zajišťuje vynikající držení paty a chrání nohu před zraněním, technologie LowRide umožňuje jezdci udržet nohy níže a bezpečněji na stupačkách a zvyšuje kontrolu nad motocyklem, plovoucí přezky s inovativním systémem zapínání, atd. Původní cena 11 600 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.