Motokrosové boty Acerbis X-Team - 45

StavNové
Velikost45
Dostupnostpo 26.9.
Cena2 590 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Motokrosové boty od značky Acerbis X-Team v udané velikosti – 45. Jsou nové a nepoužité, samozřejmě výborný stav. Střih a svršek odolný proti oděru, ochrana paty z elastomerního materiálu pro lepší pohodlí a pohlcování nárazů, diferenciální struktura TPU vložená do oblasti holenní kosti, kotníku a řazení pro maximální ochranu, čtyři spony s přezkami pro mikrometrické seřízení a suchým zipem na manžetě, tepelná ochrana v semišu, v zadní části měkké prošívané záhyby z otěruvzdorného mikrovlákna, vysoce odolná pryžová podešev odolná proti otěru, interiér je vyroben z 3D síťoviny pro lepší pohodlí a absorpci potu. CERTIFIKACE EN 13634.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.