Motokrosové boty O´Neal RMX - 46

StavNové
Velikost46
DostupnostRezervace
Cena2 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Nové motokrosové boty od značky O´Neal model RMX ve velikosti – 46 vhodné i na nohu o číslo menší. Jsou pouze 1× nazuté, samozřejmě ve výborném stavu. Vnitřní ochrana kotníku přední části chodidla a zóny řazení, anatomicky tvarovaná pata a polstrování, vrchní část z technického mikrovlákna, vnitřní polstrování ze síťoviny pro lepší odvětrání, vysoká pryžová podrážka s protiskluzovou gumovou vložkou, robustní vyměnitelné kovové přezky pro snadné a přesné nastavení, nylonová vnitřní podrážka s kovovou výztuhou, vyjímatelné vložka s úpravou proti pocení, splňuje bezpečnostní standard EN 13634: 2015. Momentální cena na internetu 5200 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.