Motokrosové boty Alpinestars Tech1 - 47

StavNové
Velikost47/46
DostupnostPRODÁNO
Cena 3 490 Kč 

Popis

Nové boty na motokros od značky Alpinestars model Tech1 ve velikosti – 47 (12) vhodné i na nohu o číslo menší. Jsou nepoužité, v krabici, samozřejmě výborný stav. Vrstevnicový plát chránící holeň z TPU, zesílený kožený plát chrání strany a špičku boty, kotníkové vycpávky, vnitřní plastové zpevnění, prošitá ohebná oblast nártu, exkluzivní přilnavá gumová podrážka z dvojnásobně husté směsi Alpinestars, čtyři spony s pamětí zajišťují rychlý systém zapínání/rozepínání, vrchní část boty je uzavřena textilií Velcro®, vyjímatelná anatomická vložka, rozšířená manžeta pomáhá zabránit vniknutí vody, boty mají certifikát CE. Původní cena 5 900 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.