Motokrosové boty Alpinestars Tech7 KTM - 43

StavPoužité
Velikost43
DostupnostPRODÁNO
Cena 3 790 Kč 

Popis

Značkové motokrosové boty Alpinestars model Tech7 KTM ve velikosti – 43 (9). Málo použité, celkově velmi dobrý stav. Nízká hmotnost a vysoká úroveň ochrany nohy, materiál hovězí a syntetická kůže, patentovaný systém kotníkového kloubu, pryžové teplu a oděru odolné gripy umístěné na vnitřní straně lýtka, vnější protektory z trvzeného termo plastu v úrovni holeně a vnější části kotníku, vnitřní vyztužení, inovovaný systém lehce polohovatelných rychloupínacích přezek z tvrzeného plastu s pákami přezek ze slitiny hliníku, vrchní manžeta z jemného mikrovlákna zabraňující vniknutí prachu, bahna a vody, možnost výměny středu podrážky nebo kompletní podrážky, komfortní vložky z dvou komponentní pěny, boty s certifikací CE EN 13634:2010. Původní cena 9000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.