Enduro boty Alpinestars Tech5 - 45,5

StavPoužité
Velikost45,5
DostupnostSkladem
Cena3 190 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Boty na enduro nebo motokros značky Alpinestars model Tech5 ve velikosti – 45,5 (11), ideální na nohu 44,5/45. Boty jsou použité, přezky v pořádku. Celkově velmi dobrý stav. Vrstevnicový plát chránící holeň z TPU, zesílený kožený plát chrání strany a špičku boty, kotníkové vycpávky, vnitřní plastové zpevnění, prošitá ohebná oblast nártu, exkluzivní přilnavá gumová podrážka z dvojnásobně husté směsi Alpinestars, čtyři spony s pamětí zajišťují rychlý systém zapínání/rozepínání, vrchní část boty je uzavřena textilií Velcro®, vyjímatelná anatomická vložka, rozšířená manžeta pomáhá zabránit vniknutí vody, boty mají certifikát CE.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.