Motokrosové boty Sidi X-Treme SRS - 41

StavPoužité
Velikost41
DostupnostSkladem
Cena2 790 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Motokrosové boty Sidi X-Treme SRS v udané velikosti – 41. Jsou málo použité, celkově velmi dobrý stav. Výměnná SRS podrážka, kompatibilní s E1 (ENDURO) a SMS (pro Supermotard), pevná a vzdušná podšívka CAMBRELLE s ochrannou teflonovou síťovinou zamezující pocení, anatomicky tvarovaná a polstrovaná kompozitní vložka vytvaruje botu přesně pro pohodlí Vaší nohy, lehce vyměnitelná podrážka vyrobená z protiskluzové přírodní gumy vyztužené NYLONEM, špička boty s plastovým chráničem prstů, komplexní TPU ochrana nohy, anatomicky tvarovaná pata, vyměnitelný chránič na vnitřní straně boty z NYLONU zamezující poškození při sklouznutí startovací páky, celá horní část boty je plně rozmontovatelná a vyměnitelná pomocí šroubků, není zde žádné šití, všechny části boty (na šroubky) vyměnitelné, CE certifikace atd. Momentální cena na internetu od 7200 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.