Enduro boty Forma Cape Horn HDRY - 48 / 46,5

StavZánovní
Velikost48 / 46,5
Dostupnostpo 30.9.
Cena1 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Turistické enduro boty od značky Forma model Cape Horn HDry v udané velikosti – 48 vhodné i na nohu o číslo až dvě menší. Jsou málo použité stavu, velmi dobrý stav. Vrchní materiál kůže, dvojitý suchý zip a nastavitelné hliníkové přezky, zadní reflexní vložka, membrána HDRY systém kdy jsou boty o level výš než ostatní voděodolné boty – ultra tenká membrána je vevnitř pevně vrstvená (laminovaná) = žádné švy ani mezery mezi materiály a proto nepropustí vodu ani mráz přes botu která je voděodolná a prodyšná, holeň a kotník je chráněný tvarovaným plastovým chráničem, polstrování z měkkého polymeru s paměťovou pěnou, antibakteriální vyměnitelná stélka, atd. Původní cena 5800 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.