Motokrosové boty SIDI Crossfire 3 SRS - 42

StavPoužité
Velikost42
DostupnostSkladem
Cena3 690 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Motokrosové boty značky Sidi model Crossfire 3 SRS v udané velikosti – 42 vhodné i na nohu o číslo menší. Jsou málo použité a ve velmi dobrém stavu. Materiál Technomicro Microfibre, podšívka Air Teflon a CAMBRELLE, podrážka protiskluzová podrážka s SRS vyměnitelnou podrážkou, vyměnitelný holení chránič, patentované mikropřezky s pamětí, patentovaný Flex systém s hyperextenzním kloubem, části na šroubky vyměnitelné, CE certifikace, nastavitelné a vyměnitelné přezky, čtyři mikro nastavitelné přezky s odsazenými popruhy pro regulaci paměti, jednou upravíte popruhy a po každé jízdě budou ve stejné poloze, všechny čtyři spony pracují nezávisle na sobě, tento systém umožňuje, aby bota vyhovovala všem tvarům chodidel a dolních končetin, popruhy, spony a příchytky jsou snadno vyměnitelné, speciální polyamidová dvouvláknová podšívka, vhodná do všech typů obuvi, zaručuje hygienu (umožňuje rychlé odpařování vlhkosti) pohodlí a trvanlivost, SRS sole system, vyměnitelná podrážka připevněná pomocí speciálních šroubků. Původní cena 12 000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.