Enduro boty Touratech Destino Adventure - 46/45

StavNové
Velikost46/47
DostupnostPRODÁNO
Cena 4 390 Kč 

Popis

Nové endurové boty od značky Touratech model Destino Adventure Stone ve velikosti – 46 vhodné i na nohu o číslo menší. Koupené nové na podzim 2021, pouze 1× doma odzkoušené, celkově samozřejmě výborný stav. Kombinace robustní, ale komfortní enduro boty, robustní konstrukce boty vyrobené z barvené pevné kůže zesílené osvědčenými enduro chrániči, špička a pata chráněná polyuretanovými chrániči osvědčenými závodní obuvi, plastový chránič holeně, velký úhel rozevření komínu boty, přezky s velmi přesným a jemným stupňováním utažení stejně jak na závodní obuvi, rantl z měkké Cordury jako ochrana proti vnikání písku bahna nebo stříkající vodě, odolné podrážky z intertního materiálu který nenaruší benzín, olej, asfalt nebo jiné agresivní látky, patentovaná membrána OutDry® pro optimální klima nohy, podrážka z gumové směsi svařená s materiálem svršku (ne lepená), vynikající stabilita nohy díky tvarované stélce, antibakteriální materiál stélky, atd. Boty jsou uzpůsobené na každodenní používání. Původní cena 9500 Kč.

Kombinace robustní, ale komfortní enduro boty s vnitřní botičkou, která se dá použít pro běžnou chůzi např. po městě, robustní konstrukce boty vyrobené z barvené pevné kůže zesílené osvědčenými enduro chrániči, špička a pata chráněná polyuretanovými chrániči osvědčenými závodní obuvi, plastový chránič holeně, velký úhel rozevření komínu boty, přezky s velmi přesným a jemným stupňováním utažení stejně jak na závodní obuvi, rantl z měkké Cordury jako ochrana proti vnikání písku bahna nebo stříkající vodě, odolné podrážky z intertního materiálu který nenaruší benzín, olej, asfalt nebo jiné agresivní látky, vnitřní botička vodotěsná a prodyšná – naprosto ideální pro volnočasové použití mimo motorku, patentovaná membrána OutDry® pro optimální klima nohy, ocelové lanko které se dá vytáhnout z každé boty a použít pro zamknutí bot k rámu motorky například výlet, na noc apod, pevná poutka na zadní části pro usnadnění obouvání, podrážka z gumové směsi svařená s materiálem svršku (ne lepená), vynikající stabilita nohy díky tvarované stélce, antibakteriální materiál stélky, atd. Boty jsou uzpůsobené na každodenní používání. Původní cena 9500 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.