Motokrosové boty Sidi Crossfire 3 SRS - 40/39

StavNové
Velikost40/39
DostupnostRezervace
Cena5 890 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Nové špičkové závodní motokrosové boty SIDI model Crossfire 3 SRS v udané velikosti – 40 vhodné i na nohu o číslo menší. Jsou nepoužité pouze jen doma odzkoušené, samozřejmě výborný 100% stav ! Materiál kvalitní plnolící kůže doplněná syntetickou kůží LORICA, pevná a vzdušná podšívka CAMBRELLE, anatomicky tvarovaná a polstrovaná kompozitní vložka, mohutná podrážka vyrobená z protiskluzové přírodní gumy vyztužené NYLONEM, špička boty s plastovým chráničem prstů doplněna kovovou špicí podrážky, ohebný kloub DUAL FLEX SYSTEM, patentované mikropřezky CAM-LOCK s pamětí, nastavitelný CALF SYSTEM, komplexní TPU ochrana nohy, odnimatelná podpora klenby, anatomicky tvarovaná pata speciálně vyvinuta proti vyvrtnutí kotníku, vyměnitelný PU chránič se speciální ohnivzdornou gumou chránící nohu před spálením, vyměnitelný chránič na vnitřní straně boty z NYLONU, celá horní část boty je plně rozmontovatelná a vyměnitelná pomocí šroubků, není zde žádné šití, všechny části boty (na šroubky) vyměnitelné, CE certifikace. Momentální cena na internetu 12 300 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.