Motokrosové boty Sidi X-TREME - 43

StavZánovní
Velikost43
DostupnostRezervace
Cena3 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Motokrosové boty od značky Sidi model X-TREME ve velikosti – 43. Jsou málo použité a ve velmi dobrém stavu. Přidám náhradní novou sadu podrážek. Pevná a vzdušná podšívka CAMBRELLE s ochrannou teflonovou síťovinou, anatomicky tvarovaná a polstrovaná kompozitní vložka, lehce vyměnitelná podrážka vyztužená NYLONEM (možná výměna za podrážku supermoto), špička boty s plastovým chráničem prstů, komplexní TPU ochrana nohy, anatomicky tvarovaná pata, vyměnitelný chránič na vnitřní straně boty z NYLONU, celá horní část boty je plně rozmontovatelná a vyměnitelná pomocí šroubků, všechny části boty (na šroubky) vyměnitelné, CE certifikace. Momentální cena na internetu 8000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.