Motokrosové boty SIDI Atojo SRS - 44

StavZánovní
Velikost44
DostupnostSkladem
Cena4 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Motokrosové boty značky Sidi model Atojo SRS v udané velikosti – 44 vhodné i na nohu o číslo menší. Jsou zánovní, použité pouze silnici a ve velmi dobrém stavu.

Jsou zhotoveny z mikrovlákna „TECHNOMICRO“ a vybaveny polyuretanovými ochrannými prvky. Špička boty ATOJO SRS je potažena speciálním vláknem Cambrelle, od kotníku do poloviny holeně je pak potažena úpletem MAGLINA AIR s ochrannou teflonovou úpravou. Teflonová úprava účinně brání pohlcování vody a potu. Cambrelle je speciální materiál, který díky své osobité polyamidové struktuře skvěle odolává odírání a do vysoké míry i absorpci vlhkosti, čímž zaručuje rychlé schnutí tkaniny a brání vzniku plísní. Horní část vnitřní botičky je vystlána jemným úpletem. V přední části je doplněna speciální vycpávkou. Jazyk, přední a zadní kloub jsou potaženy voděodolnými materiály, které zabraňují i absorpci potu, prachu a hlíny. Oblast koníků je chráněna ergonomickou vycpávkou s pamětí.
V oblasti špičky je kompletně potažena plastovým chráničem. Boty jsou opatřeny chráničem nártu: pevná vyměnitelná nylonová vložka chrání nohu v botě zevnitř při sklouznutí ze stupačky nebo startovacího pedálu. Je vybaven dvěma ohebnými klouby. Jeden je umístěn pod kotníkem, aby byla bota tenčí, hladší a dosahovala větší aerodynamiku na vnitřní straně. Vnitřní vložená výztuž má omezený posuv, aby chránila kotník, nárt a achilovu šlachu při vyvrtnutí. Toto řešení poskytuje jezdci větší bezpečnost. Druhý kloub je umístěný nad kotníkem a pracuje synchronně s prvním.
Původní cena 12 000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.