Motokrosové boty Alpinestars Tech10 - 44,5

StavPoužité
Velikost44,5
DostupnostSkladem
Cena1 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Motokrosové boty značky Alpinestars model Tech10 v udané velikosti – 44,5 vhodné i na nohu o číslo až dvě menší. Jsou použité, stav viz. foto. Lehčená konstrukce s novým tvarem protiskluzových prvků, efektivní odvod vody, odlehčená obšívka z kůže s plochami v provedení z odolného termoplastu, vrchní manžeta z pružného mikrovlákna, povrch vnitřní výstelky z protiskluzového materiálu, ventilační prvky umístěné na strategických místech v oblasti holenního protektoru, nový tvar vyměnitelných středů podrážek s větší plochou, komfortní vložky z dvou komponentní pěny, plochy z tvrzeného termoplastu, zvýšená ochrana paty, odnímatelná komfortní vnitřní botička s integrovaným kloubem, ochrana paty Dynamic Heel Compression Protector (DHCP), pružný panel v oblasti nártu zesílený plastovými prvky, pevné a lehčené přezky s ráčnami ze slitiny hliníku válcovaného za studena a tvarem dotaženým pro lepší uživatelský komfort, snížená hmotnost a optimalizovaný tvar boty, jsou CE certifikované. Původní cena 9800 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.