Motokrosové dětské chrániče kolen Alpinestars SX-1 - XS

StavPoužité
VelikostXS
DostupnostPRODÁNO
Cena 790 Kč 

Popis

Motokrosové dětské chrániče kolen s dvoučepovým kloubem Alpinestars SX-1 ve velikosti – XS. Velmi dobrý stav. Vnější lehčený a pevný plášť v provedení z odolného termo plastu, odlehčovací otvory plní funkci ventilačních prvků, pěnová výstelka pro maximální komfort, dvojité kloubové uchycení systému Alpinestars DGS (Dual Gear System) pro lepší možnost pohybu kloubu v jedné ose, CE certifikovaný kluzný systém ochrany čéšky navržený pro možnost jejího pohybu při zajištění ochrany, nastavení a fixace chráničů pomocí dvou velcro pásů s výstelkou z jemného materiálu, CE certifikace stupeň 1 ochrana kolen KNEE BRACE EN1621_1 : 2012 LEVEL 1 typ A. Původní cena 1990 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.