Chránič Leatt 5.5 Body Protector - S/M/L

StavPoužité
VelikostS/M/L
DostupnostRezervace
Cena2 890 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Motokrosový chránič těla od značky Leatt model 5.5 BODY PROTECTOR ve velikosti – S/M/L. Je málo použitý a ve velmi dobrém stavu. Konstruovaný pro použití společně s nákrčníkem, chrání hrudník, záda, boky a ramena. Je vyroben z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny a v kombinaci s odvětrávanou pěnou 3DF Airfit, která se přizpůsobí tělu, vytváří nejvýkonnější konstrukci. Pěna je měkká na dotek, ale při nárazu ztvrdne a pohlcuje jeho energii. 3D design pro maximální pohodlí, dokonale přiléhá k tělu, plastové přezky a suché zipy, perforované plochy pro větrání, zvýšená pružnost, hmotnost 2500 gramů. Původní cena 9000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.