Chráničová košile + chránič těla Ortema Ortho-Max OCP 1.0 - L

StavZánovní
VelikostL/XL
DostupnostSkladem
Cena2 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Chráničová košile + chránič těla od značky Ortema model Ortho-Max OCP 1.0 ve velikosti – L/XL. Ideální na výšku postavy 175/185 cm. Zánovní, málo použité a ve velmi dobrém stavu.

Chráničová košile:
extrémně lehký a prodyšný materiál, chránič páteře je vyroben z paměťové pěny který dokonale rozloží energii nárazu, je odolný vůči ostrým a špičatým předmětům, chrániče ramen hrudníku a zad jsou odnímatelné, integrovaný ledvinový pás je velice příjemný a snadno se zapíná pomocí suchého zipu, drobnosti můžete uložit do 3 kapes.

Chránič hrudníku:
vyrobeno z nerozbitného syntetického materiálu, těsně přiléhá k tělu, neomezuje v pohybu a chrání žebra hrudník a vnitřní orgány v případě nárazu, díky své tenké vrstvě se dá bez problémů nosit pod závodní kombinézu nebo textilní oblečení, štít splňuje normu pro Rockfall ochrany (EN14021: 2003).

Původní cena cca. 8000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.