Chránič hrudníku Leatt Fusion Vest 3.0 s chráničem krku - L/XL

StavPoužité
VelikostL/XL
DostupnostRezervace
Cena3 990 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Chránič hrudníku od značky Leatt Fusion Vest 3.0 s chráničem krku ve velikosti – L/XL. Je málo použitý ve velmi dobrém stavu. Kombinuje ochranu krku, hrudníku, zad, boků a ramen v jednom chrániči. Je vyroben z polyamidu vyztuženého skelnými vlákny a v kombinaci s odvětrávanou pěnou 3DF Airfit, která se přizpůsobí tělu, vytváří nejvýkonnější konstrukci. Pěna je měkká na dotek, ale při nárazu ztvrdne a pohlcuje jeho energii. 3D design pro maximální pohodlí, dokonale přiléhá k tělu,
plastové přezky a suché zipy, perforované plochy pro větrání, zvýšená pružnost, hmotnost 2500 gramů. Původní cena 13000 Kč.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.