Nové motokrosové boty Axo Drone - 46

StavNové
Velikost46
DostupnostRezervace
Cena2 290 Kč
Kontakty Formulář

Popis

Nové motokrosové boty od značky AXO model Drone ve velikosti – 46. Boty jsou vybaveny lisovanými plastovými pláty, které poskytují dobrou ochranu holeně, 4 nastavitelné přezky typu snap-lock umožňují nastavit šírku a zajišťují dobré a bezpečné uchycení, kovový plát integrovaný v podšívce pomáhá botě udržet tvar a chrání nohy před zraněním od stupaček, promyšlená podrážka Goodyear činí boty mimořádně odolnými, kovová ochrana palce brání protržení, podrážka poskytuje dobrou přilnavost a je speciálně navržena pro enduro, trail a ATV, Air Mesh polstrování umožňuje pohodlné a rychlé vysychání, kvalitní podpora paty poskytuje zvýšenou stabilitu a ochranu, polstrování pro ještě větší pohodlí, syntetická kůže Heat Shield chrání před teplem z motoru a dodává botám lepší přilnavost k motocyklu, atd.

O nás

Nabízíme použité motooblečení od přileb přes kombinézy, chrániče, bundy, oblečení pro volný čas až po boty a rukavice. Většinou je vše v zánovním stavu, ale za podstatně lepší ceny než co stojí v obchodě.

Nové a zánovní zboží

Máme také nové věci stejně tak i motostojany, hydraulické zvedáky, motokufry, přepravní nájezdové rampy, vybavení dílen, atd. Z 97% se jedná o zboží dovezené ze zahraničí, v Čechách nepoužité a nejeté.